piątek, 26 października 2012

Znane polskie seriale i rozrywka

W paśmie telewizyjnym „dwójki” zapewniającym największą oglądalność każdego dnia pojawia się jeden nowy odcinek polskiej opery mydlanej, przyciągający uwagę widzów, zapewniający rozrywkę i cieszący wiernych fanów kolejnym spotkaniem z ulubionymi bohaterami.
Czas na serial zapewnia widzom nie tylko TVP2, ale każda inna popularna stacja telewizyjna, która nie jest wyspecjalizowana w określonym kierunku. Seriale cieszą się ogromną popularnością i chociaż nie niosą ze sobą żadnych wartości artystycznych z pewnością są wyborem trafionym. W „dwójce” taka popularność zyskały toczące się od lat na ekranie przygody Mostowiaków w serialu „M jak miłość”.


Film wyświetlany jest systematycznie już od 2000 roku i jest jednym z najstarszych tego typu polskich seriali. Agencje artystyczne postarały się o promocję w postaci różnorodnych imprez związanych z filmem, a sam serial doczekał się nawet specjalnego czasopisma poświęconego wyłącznie temu tematowi. Jeśli chcesz więcej poczytać o dobrych filmach zajrzyj na filmspot.pl


Konkurencje dla niego tworzy emitowany od 2007 roku inny serial oparty o wzór opery mydlanej „Barwy szczęścia”. Ze względu na czas emisji i długość odcinków społeczność serialowa nie zdążyła się jeszcze na tyle rozbudować, co w poprzedniku, ale z pewnością widzowie poznają jeszcze niejedną serialowa postać.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz