piątek, 26 października 2012

Od „Mam talent” do „Wymiataczy”

Telewizja w ostatnich latach prześciga się w poszukiwaniu wciąż nowych form rozrywki, aby zapewnić sobie jak najwyższą oglądalność, a co za tym idzie wysoka pozycję w rankingu stacji telewizyjnych.

W naszej krajowej sieci rywalizuje ze sobą Polsat i TVN emitując co jakiś czas nowe produkcje, wywołujące wiele emocji i zyskujące kolejnych zwolenników.Stacja TVN ostatnio zabawiała swoich widzów edycją programu Mam talent, który odbił się echem także w Internecie i mediach.. Jeszcze nie przebrzmiały echa programu, a już trwają przygotowania do kolejnej odsiewni talentów X-Factor, a 13 lutego wchodzi na antenę nowy program we współpracy międzynarodowej – „Wymiatacze”.

Produkcja ta różni się od poprzednich, co może nawet korzystnie wpłynąć na zainteresowanie widzów, którzy chwilowo mają dość śpiewu, tańca i głośnej muzyki. Jeśli lubisz dobrą muzykę polecam serwis z tekstami i teledyskami teksty.net - bardzo dużo darmowej muzykiWciąż jednak będą mogli oglądać znane z telewizji twarze w sytuacjach ekstremalnych, wymagających sporej sprawności fizycznej i zręczności. Ideą programu bowiem jest pokonanie specjalnego toru przeszkód, na który składają się wyjątkowo wymyślne i trudne do przejścia przeszkody. W rywalizacji biorą udział 4 drużyny z Ukrainy, Białorusi, Polski oraz Czech i Słowacji, złożone z 18 uczestników.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz